15. Yılımızı Kutluyoruz

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Pazarlaması, müşterilerinizin size dönük katılımlarını arttırmaya yarayan, sizinle iletişimlerini güçlendiren uzun vadeli bir dijital pazarlama yöntemidir.

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya, mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanın ve iletişim en güçlü, en renkli yollarından biridir. Dijital Pazarlama içinde önemli yeri olan Sosyal Medya Yönetimi diğer SEO araçları ile birleştirildiğinde en iyi performansı sağlar.

Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Linkedin gibi platformlarda olmanız, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) performansınızı da yükselten bir etmendir.

Şirketinizin dışa dönük ve müşteriyle en içiçe olduğu kanal Sosyal Medyadır.

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Pazarlama Araçları

Sosyal Medya Pazarlama Araçları

İşletmenizi ve markanızı en iyi şekilde her platformda tanıtmalısınız

Sosyal medya ve web sitenizi entegre kullanmalısınız. Sitenizde yaptığınız bir kampanya anında tüm platformlarda erişilebilir olmalı. Sosyal medyada ücretli reklamlar da verebilir, yeni hedef kitleler elde edebilirsiniz. Sosyal medyada aktif ve dönüşüm alan hesaplarınız Google için de bir referans noktası olur.

Sosyal medyada görünürlüğünüzü arttırmak, ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere duyurubilmek için, Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi ekibimizden destek alabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır ?

Baştan Sona Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi Ekibimiz tarafından yönetilen ve SEO Ekibi ile birlikte tasarlanan bir süreçtir.

Doğru Kararları Birlikte Alalım

  • Sektörel ve Rakip Analizinin Yapılması
  • Hedef Kitlenizin ve Bütçenizin Belirlenmesi
  • Sosyal Medya Yönetim Stratejisinin Oluşturulması
  • Sosyal Medya Hesaplarının Açılması
  • Görsellerinizin Belirlenmesi ve Tasarlanması

İşi Uzmanına Bırakın

  • Kampanya ve İçeriklerin Oluşturulması
  • Düzenli Olarak Sosyal Medya Paylaşımı
  • Reklem ve SEO Desteğinin Oluşturulması
  • Hedef Kitle ve Etkileşimin Arttırılması
  • Sosyal Medya Analizi, Raporlama ve İyileştirme
Wordpress Hosting

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Organik içerikler, göz alıcı grafikler ve dikkat çekici başlıklar ekleyerek Sosyal Medya Yönetiminizi kurumsal ve bireysel olarak en iyi şekilde optimize ediyoruz.

Sosyal Medyada onlarca firma ve marka ile kazandığımız tecrübemiz ile sizin için en iyi sosyal medya hesap yönetimi haritasını çıkartıyoruz. Unutmayın, müşterilerinizle en sıcak temasta olduğunuz yer Sosyal Medyadır.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Sosyal Medya "Sadece Paylaşım" Değildir.

Sosyal Medya sadece bir paylaşım değildir. Günde ortalama 6 saat telefonuna bakan bir kitleyi yakalamaktır. Dikkat çekmektir. Dikkat çekici kampanya ve paylaşımlar yaparak etkileşim yakalamaktır.

Hiçbir fırsatın kaçırılmaması için en küçük ziyaretçi etkileşimi bile ekibimiz tarafından yönetilir. Ekibimiz, markanızın tüm konuşmalarını, tüm talepleri, tüm mesajları bir araya getirir ve bunların satış sürecine katılımlarını sağlar.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyat Teklifi Alın

Kurumsal ve profesyonel Sosyal Medya Yönetimi ve SEO Uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Türkiye'nin her yerinden yüzlerce firma ile çalışmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer aşağıda bulamadığınız bir sorunuz varsa, İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz

İlgili Konular

© 2020 Fiberçözüm Yazılım Teknojileri San. Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.