15. Yılımızı Kutluyoruz

Cihaz Takip Yazılımı

Kısa ve uzun dönemlik cihaz, araç ve hizmet kiralayan firmaların kullanımına yönelik, envanterlerini takip edip raporlayabilecekleri online takip yazılım çözümü

Cihaz Takip Programı

İşletmenizden kiraladığınız uzun ve kısa dönem cihazlarınızı tek bir ekrandan kolayca takip edebilir, teslim edebilir/alabilir, durum ve içerik bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

Ürün Takip Sistemi ile %100 Performans

Cihaz Takip Programı
Kİmler Kullanabilir ?

Kİmler Kullanabilir ?

Genellikle büyük demirbaş cihazları kiralayan, örneğin : Medikal cihazlar, Fotokopi ve yazıcılar, Otomasyon sistemleri, Pnömatik cihaz kiralayanlar ile sağlık sektöründe cihaz kiralayanların sıkça tercih ettiği bir yazılımdır.

Kiralık Cihazlarınızı Siz Yönetin

CRM ile Entegre

Cihaz Takip programı, Fiberçözüm CRM ile Entegre çalışır. Böylece kiralama işlemlerine ait faturaları, tahsilat ve diğer takipleri de sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için İletişime Geçin

CRM ile Entegre

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer aşağıda bulamadığınız bir sorunuz varsa, İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz

Fiber Çözüm Yazılım kimdir ?

Fiberçözüm, 15 yılı aşkın web teknolojileri konusunda hizmet veren tamamen yerli bir firmadır.

Pogramlar ithal mi, siz mi yazıyorsunuz ?

Tüm yazılımlarımız proje yöneticilerimiz tarafından uzman ekibimizle birlikte hazırlanmaktadır. Tüm hakları Fiberçözüm'e aittir. İthal edilerek Türkçeleştirilmiş yazılım kullanmıyoruz.

Satış Sonrası Destekleriniz var mı ?

Tüm yazılım ve çözümlerimiz için satış sonrası desteklerimiz bulunuyor. Programlarımızın kullanımı ve diğer teknik konularla ilgili uzaktan desteklerimiz tamamen ücretsizdir.

© 2020 Fiberçözüm Yazılım Teknojileri San. Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.