15. Yılımızı Kutluyoruz

Mobil Uygulamalar

İnternet erişiminin, mobil kullanımının yaygınlaşması ile birlikte mobil uygulamalar hayatımızın çok önemli parçaları haline geliyor. Android, IOS ve Windows tabanlı uygulamalar ile teknolojiyi yakalayın

Mobil Uygulama Geliştirme

Kullanıcılarınız için konumdan bağımsız işlem yapabilme, ürün ve hizmetlerinize kolayca erişebilme özelliği kazandıran bir mobil uygulama sunmak bir çok açıdan oldukça avantajlı. Uygulamanızı kullanarak hizmet alan müşteriler, daha sadık, daha tatminkardır. İşletmenizin kurumsal performansı için mobil uygulamalar oldukça önemlidir.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Birbiriyle entegre çalışabilen, farklı plaftormlar için özel olarak tasarlanabilen mobil uygulamalar için bizimle iletişime geçin.

Android ve IOS Uygulamaları

Yaygın Android altyapısına sahip cihazlar ile Apple donanımlı cihazlar için mobil uygulama geliştirmeniz performans sağlıyor.

Hybrid Mobil Uygulamalar

Web Siteniz, E-ticaret siteniz, B2B Otomasyonunuz veya işletmenize özel yazılımlar ile hybrid çalışma sağlayabilecek mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Mobil Uygulama Yazılım

Mobil Uygulama Yazılım

Tüm sektörler için özel tasarım ve nitelikli mobil uygulamalar geliştirebilmekteyiz. Gerekli entegrasyonlar ve altyapılar kullanılarak özel projelendirilmiş mobil uygulamalarınız en yüksek performans verecek şekilde hazırlanır.

Hem Hızlı Hem Yenilikçi

Mobil Uygulamaların en önemli özellikleri, kullanıcıların erişimi ve kullanımları açısından en hızlı kanallar olmalarıdır. Ayrıca web, telefon vb bir kanal üzerinden verilen hizmetin yeni ve daha hızlı bir kanal ile verilmiş olması sağlanır. Mobil bankacılık buna en iyi örneklerden biridir. B2B Sistemler, bayilikler vb bir çok alanda mobil uygulamalar kullanılmaya başlanmıştır.

Hem Hızlı Hem Yenilikçi
Android ve iOS Yazılımlar

Android ve iOS Yazılımlar

Sizlere yenililçi ve uzun vadede yüksek performans sağlayacak olan kurumsal mobil uygulama hizmeti sağlamak hedefindeyiz. Mobil uygulama geliştirme ekibimiz tarafından Android ve İOS platformları başta olmak üzere tüm mobil platformlar ve tüm sektörler için yazılım uygulama geliştirebilmekteyiz.

En Kolay Online Ön Muhasebe Programı

Kullanıcılarımıza en kolay online ön muhasebe programı deneyimini sunmak için çok çalışıyoruz. Siz de aramıza katılmadan önce 15 gün ÜCRETSİZ deneyebilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer aşağıda bulamadığınız bir sorunuz varsa, İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz

İlgili Konular

© 2020 Fiberçözüm Yazılım Teknojileri San. Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.