Hakkımızda

Hakkımızda

Çözüm odaklı ve Yenilenen teknolojileri yakından takip edip sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş bir firmayız.


Fiber Çözüm bir Kocaeli Bilişim markasıdır. 2006 yılından bu zamana kadar web tabanlı yazılım çözümleri sunan, gelişen ve yenilen teknoloji çağı ile birlikte mobil platformlarda da yazılımlar üreten, kısacası İnternet ve Bilişim Hizmetleri konusunda uzmanlaşmış, sizlere her zaman daha iyi hizmet vermeyi ilke edinmiş, Türkiye'nin lider web tabanlı yazılım üreten firmalarındandır. Büyük veya küçük işletme demeden sadece çözüm odaklı çalışma bilinciyle, yenilikçi ve kullanıcı dostu arayüzleri ile ön muhasebe ve crm programlarında yeni bir çağ başlatan bir teknoloji firmasıyız.

Hakkımızda

Güvenilir ve Hızlı Yazılım ile zamanınız size kalsın.


Güvenilir altyapısı ve yenilikçi tasarımları ile bir Kocaeli Bilişim markası olan Fiber Çözüm, sizlere kolay ve pratik bir yönetim paneli ile sizlerin ve müşterilerinizin kolayca kullanabileceği, bir e-ticaret altyapısı sağlamaktadır. Hızlı ve kullanışlı sistem arayüzü ile müşterilerinizi takip altına alabilir, siparişlerinizi ve tekliflerinizi rahatça oluşturabilirsiniz.Hızlı ve pratik bir şekilde faturalarınızı kesebilirsiniz. Banka hesap hareketlerinizi rahatlıklka inceleyebilir ve geçmişe döük raporlamalar sayesinde, müşteri ilişkilerini ve finansal durumlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Hakkımızda
Hakkımızda

Bizler sizler için çalışıyoruz, teknolojiyi sizler için kullanıyor, Türkiye için büyüyoruz.


Teknolojiyi yakından takip ederek, dünya çapındaki yazılımlara eş değer yazılımlar üreterek, sizlerin gelişen teknoloji çağını yakından takip etmenize olanak sağlıyoruz. Kendi altyapımız ve yazılımlarımız ile sizlere çözüm odaklı projeler sunuyor, sizleri uzaklardaki müşterilerinizle e-ticaret altyapımız sayesinde buluşturuyoruz. Hem müşterileriniz hem siz zamandan ve paradan tasarruf ediyorsunuz.

Fiber Çözüm'le tanışmanın zamanı sizce de gelmedi mi?

Ekibimiz


Genel Merkez Ofisimiz Yalova'da, Kocaeli'de bir Ar-Ge ofisimiz ve 38 Aktif Bayimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Ekibimiz

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz


Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında birlikte çalıştığımız tüm kurum ve derneklere teşekkür eder, sizlere yardımcı olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Altınokta Körler Derneği

Altınokta Körler Derneği

Görme engellilerin kendine yeterli, üretken ve toplumla kaynaşabilen bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, sosyal, eğitsel, kültürel ve mesleki sorunlarına çözüm yolları üretmek amacıyla 1950 yılında kurulmuş köklü bir dernektir.

www.altinokta.org.tr
Türkiye Körler Federasyonu

Türkiye Körler Federasyonu

Türkiye Körler Federasyonu ülkemizdeki körleri ve az görenleri temsil eder.

www.korlerfederasyonu.org.tr
Türkiye Görme Engelliler Derneği

Türkiye Görme Engelliler Derneği (TURGED)

Türkiye'de görme engelli bireylere yardımcı olmak ve her daim yanlarında durmak amacıyla kurulmuştur.

www.turged.org.tr