15. Yılımızı Kutluyoruz

Dijital Analiz ve Raporlama

İşletmenizin tüm kaynaklarından düzenli olarak sağlanan veriler, anlamlı bilgilere dönüştürülerek yeni Satış ve Pazarlama Kanallarınızı inovatif yönetmenize olanak tanır.

Verilerinizi Analiz Edin

İşletmenizin tüm birimlerinden, dış kaynaklarından, potansiyel müşterilerinden, sosyal medyasından ve diğer tüm kaynaklarından gelen verilerin toplanıp, anlamlı bilgiye dönüştürülerek size karar verici stratejiler oluşturulur.

İş Zekası Yazılımı Çözümlerimiz, verilerinizi analiz edip, yapay zeka yardımıyla süreçlerinizi öğrenerek işletmenizin yönetim, satış ve gerekli tüm alanlarında yüksek perfomans kazandıracak raporlar ve yönlendirmeler sağlar.

Verilerinizi Analiz Edin

Hedefleri Belirleyin

Bir toplantı talep edin ve birlikte Dijital Analiz Stratejinizi tasarlamaya başlayalım.

Data Toplama

Verilerinizin analizi için, kullandığınız tüm platformlar için entegrason yazılımları tasarlanır.

Data Analizi

Yüksek doğruluk oranlarına sahip yapay zeka algoritmaları ile big data analizlerinizi yapıyoruz.

İş Zekası Çözümleri

İş Zekası Çözümleri

İşletmenizin tüm yazılımlarından gelen verileriniz, iş zekası yazılımı ile öğrenen algoritma filtrelerinden geçirilerek sizler için yararlı bilgiye dönüştürülürler. Takip edilmesi zor süreçlerin takibinde iş zekası yazılımı size destek olur.

Bilgiyi Yönetin

Verileriniz Sürekli Elinizin Altında

Dijital Analiz sürecinde, birimlerinize ait tüm veriler, projeleriniz ve proses sonucu çıkan datalarınız anlık olarak tutulur ve anlaşılabilir ekranlardan size ulaşır.

Dijital Analiz ve Raporlama, iş yönetiminin kolaylaştırılıp, karlılığın ve hızın maksimize edilmesinde büyük rol oynar. Verilerinizi her yerden, cep telefonunuzdan bile takip edebilme gücünü elde edin.

Verileriniz Sürekli Elinizin Altında

Veri Analizi Odaklı Satış Yönetimi

Günümüzde işletmelerin sürekli artan verilerine karşın, veriyi iyi yönetememe kaynaklı satış ve pazarlama kayıpları yaşadığı gözlenmektedir. Veri analizi yapılamayan veriler, kaybolmuş potansiyel müşteriler demektir. Doğru analiz edilmiş veri, bilgiye dönüşür ve işletmeniz için doğru kararlar almanıza yardımcı olur.

Derin Veri Analizi

Kullandığınız sistemlerden alınan tüm veriler yapısal algoritmalar ile anlamlı ve analiz edilebilir düzeyde bilgiye dönüşür.

Big Data Çözümleme

Yüksek yoğunluklu ve hızlı işleyen verileriniz, sadeleştirme ve bütünleştirme işlemleri ile birlikte iş zekası tarafından çözümlenir.

Dönüşüm Süreci

Satış ve Pazarlamanın gözünden hiçbirşey kaçmaması için İş Zekası Yazılımı, tüm prosesi sürekli olarak tarayıp analiz eder.

Dijital Analiz

Verileriniz geçmişle kıyaslanarak sürekli olarak otonom raporlamalar ve yönlendirmeler yapılarak işletme ihtiyaçları izlenir.

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Hizmetlerimizle ilgili Hızlıca Teklif Alın,
Size En Uygun Çözümü Uygun Fiyatlarla Sunalım.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer aşağıda bulamadığınız bir sorunuz varsa, İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz

İlgili Konular

© 2020 Fiberçözüm Yazılım Teknojileri San. Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.