15. Yılımızı Kutluyoruz

SEO (Google Optimizasyonu)

İşletmeniz ve markanız için web sitenizden daha fazla trafik almanızı sağlayan, dönüşüm oranlarını yükselten, pazarlama ve satış gücünüzü arttırıp sizi en yükseğe taşıyan bir süreçtir.

Aramalarda 1. Sırada Çıkın

Hemen şimdi arama motorlarındaki yerinizi öğrenmek için bizden Ücretsiz Analiz isteyebilirsiniz.

Google başta olmak üzere tüm arama motorları, kullanıcılara en doğru sonuçları sunmak için çalışırlar. Arama sonuçlarında Google, en doğru içeriği barındıran, en hızlı ve web standartlarına en uygun web sitesine yönlendirme yapmak ister. İşte burada sizin web sitenizin Google'ın gözündeki değeri, sizin sıranızı belirler.

SEO ile hedeflenen, stratejik bir pazarlama planı doğrultusunda, sitenize daha çok ziyaret çekmek ve bunu yaparken Google ve diğer arama motorlarının tüm istek ve kriterlerine uyan, ziyaretçinin en iyi deneyimi yaşamasını sağlayarak, sürekli olarak aramalarda kalıcı listelenmektir.

Aramalarda 1. Sırada Çıkın

En iyi SEO Hizmeti için Bizi Arayın

Ücretsiz SEO Analizinizi yaptırmak ve SEO Çalışması fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için 0850 303 3800 | 0850 305 3830 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO çalışmasında, yazılım ekibimiz, UI Ekibimiz, Tasarım Ekibimiz ve Dijital Pazarlama uzmanlarımız hep birlikte süreci ele alırlar. Web Siteniz her açıdan ele alınır ve düzeltmeler yapılır. SEO ile arama sonuçlarında yükselmeniz için yapılması gerekenler belirlenir ve uzun vadeli stratejiniz hazırlanır.

İlk Sayfa İmkansız Değil

SEO ile İşletmenize Nasıl Katkı Sağlarsınız

Sürekli üst sıralarda bulunmak, aranınca önlerde yer almak size devamlı potansiyel müşteriler yaratır, marka bilinirliliğinizi arttırır. İşletmenize değer katar.

Artan Organik Ziyaretçi

Sitenizin ziyaretçi trafiği artar, bu da ürün ve hizmetlerinizin satışını arttırır.

Sürekli Göz Önünde Olursunuz

Sektörünüzde ve arama kelimelerinizde arama sonuçlarda hep üstte yer alırsınız..

Telefon Aranmalarınız Artar

İşletmenize yapılacak telefon aramalarında yüksek oranda artış sağlanır.

İlk Sayfada Yerinizi Alın

SEO Dijital Pazarlama çalışmaları ile, ücretli Google Reklamlarına yüksek meblağlar ödememeniz için, SEO çalışması ile optimize ettiğimiz web sitenize organik trafik sağlıyoruz. Siteniz yapılan çalışmanın süresine, devamına bağlı olarak uzun süreler boyunca ilk sayfalarda, ilk sıralarda yer alabilmekte ve potansiyel müşteri getirisi süreklilik sağlamaktadır.

İlk Sayfada Yerinizi Alın

Nasıl İlk Sıralarda Çıkacaksınız ?

SEO çalışması mühendislik gerektiren, çok katmanlı bir geliştirme projesidir. Kurumsal firmalarla, işi bilen uzmanlarla çalıştığınızdan emin olun !

Yol Haritasının Oluşturulması

Web sitenizin içeriği,altyapısı, link yapısı gibi teknik konularda analizi yapılıp, yol haritası oluşturulur.

Anahtar Kelime Analizleri

Sektörünüzde önemli kelimeler ile web site trafiğinizi arttıracak önemli organik kelimeler analiz edilir.

SEO ve İçerik Stratejisinin Hazırlanması

Anahtar kelime analizleri ve web site işlemlerinizle ilgili detaylı bir içerik stratejisi oluşturularak İçerik Üretimi yapılır

Dönüşümlerin Optimize Edilmesi

Sitenize gelen ziyaretçinin sitede daha çok sayfa dolaşması veya tekrar siteyi ziyaret etmesi için gerekli prosedürleri uyguluyoruz.

Özgün İçeriklerin Oluşturulması

İşinizi, sektörünüzü, ürünlerinizi anlatan özgün içerikler hazırlanır ve dönüşümler izlenir.

Analiz ve Raporlama Süreci

Sitenizin SEO stratejisinin sonuçlarını sürekli analiz ediyor ve bunu sürekli size raporluyoruz.

Ücretsiz SEO İncelemesi

Ücretsiz SEO İncelemesi

Web sitenizin SEO Analizi yapılırken, anahtar kelime analizleriniz, site içeriğinizin standartlara uygunluğu, SEO uyumluluğu ve rakip analizleriniz yapılır. Profesyonel SEO Uzmanı ekibimiz tarafından sitenizin analiz sonuçlarına göre yapılacak çalışmalar projelendirilir. Belirlenen strateji doğrultusunda markanızı ve işletmenizi adım adım yukarı taşırız.

Üretsiz SEO Analiz sonucu almak için tıklayınız

SEO Süreçleri Nasıl İşler

Sizlerle yapacağımız toplantımızda, markanıza ve internet sitelerinize yapabileceğimiz katkılar hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Web siteleriniz için detaylı analizleri yaparak, hem sektörel konumuz hem de rakipler karşısında ki konumuzla ilgili anahtar kelime araştırmalarını gerçekleştiriyoruz.

Tasarladığımız SEO Strateji planına uygun şekilde aşama aşama ilerliyoruz. Tüm bu süreçte sizleri, anahtar kelime konumlarınız, ziyaretçi trafikleriniz, marka bilinirliğiniz vb analizlerle raporluyoruz

SEO Süreçleri Nasıl İşler
Sektör ve Rakip Analizleri

Sektör ve Rakip Analizleri

Seo Danışmanlığında öncelikle sektörel analizler yapılır. Sektörün rekabet aralığı, sektördeki konumunuz, rakipleriniz, rakiplerinizin size karşı üstünlükleri gibi değerlendirmeler hem kendi ürettiğimiz hem de global yazılımlarla analiz edilir.

Seo Çalışması fiyatları teklifi bu bilgiler ışığında hazırlanır. İlk sıralarda çıkmak istediğiniz anahtar kelimelerde rakiplerinizin yaptıkları çalışmalar detaylı bir şekilde incelenip raporlanır. Bu bilgiler ışığında doğru ve başarılı bir SEO strateji planı oluşturulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer aşağıda bulamadığınız bir sorunuz varsa, İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz

İlgili Konular

© 2020 Fiberçözüm Yazılım Teknojileri San. Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.