15. Yılımızı Kutluyoruz

Fiberçözüm Blog

Yazılımlarımız, CRM, Online Muhasebe, Web Tasarımı, Kodlamagibi konularda detaylı bilgi alabileceğiniz, uzmanlarımız tarafından hazırlanan makalelerimize ulaşabilirsiniz.Bilgi paylaştıkça güzeldir, sizler için çalışmaya devam ediyoruz.

İş Yönetimi Yazılımları Sunumlarıİş Yönetimi Yazılımları ve Kobilerde Yazılım Kullanımlarının Arttırılmasına Yönelik Sunum Çalışmaları

TR Uzantıları için Gerekli Belge ve DökümanlarTR Uzantılı Domainlerin alınması aşamasında istenen belgeler

Outlook'a POP3 E-Posta KurulumuMicrosoft Outlook Mail programı kullanarak e-posta hesaplarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

iPhone ve iPad Kapalı Uyarısı ve ÇözümüiPhone veya iPad cihazlarınızda kapalı uyarısı alıyorsanız uygulayacağınız yollar listelenmiştir. Kolay ve pratik bir şekilde çözebilirsiniz.

Localhost Varsayılan Sürücü Belirtilmemiş Hatası ve ÇözümüAsp sayfalarınızı Windows 7 x64’de localhost üzerinde yapıyorsanız ve MySQL veya Access gibi veritabanları ile çalışıyorsanız böyle bir hata alabilirsiniz.

Windows 7 Desktop Gadget Güvenlik ProblemleriWindows 7'de karşımıza çıkan ve kullanım açısından gayet başarılı olan Masaüstü Araçları’nın son zamanlarda çıkan güvenlik açıkları sebebiyle kullanılması pek de uygun olmamaktadır.

Gmail Arayüzüne POP3 Mail EklemeHem kendi gmail hesabınızı kullanın hem de kurumsal e-posta hesabınızı aynı yerden kullanın. Tüm e-postalarınızı Gmail arayüzünde görüntüleyebilirsiniz. İster telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan kolayca e-posta gönderebilir ve e-postalarınızı okuyabilirsiniz.

Mozilla Thunderbird POP3 E-Posta KurulumuMozilla thunderbird programı kullanarak e-posta hesaplarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Android Telefonlara POP3 (Kurumsal) Mail KulumuAndroid telefonlarınızda, android cihazlarınızda kurumsal mailinizi kullanmak isterseniz, nasıl yapılır, iphone pop3 mail nasıl kurulur resimli anlatımla kolaylıkla yapabilirsiniz.

iPhone, iOS POP3 Mail KurulumuiOS telefonlarınızda, iphone telefonlarınızda kurumsal mailinizi kullanmak isterseniz, nasıl yapılır, iphone pop3 mail nasıl kurulur resimli anlatımla kolaylıkla yapabilirsiniz.

CRM Yazılımları NelerdirBu yazılımlara en küçüğünden en büyüğüne tüm işletmelerin ihtiyacı vardır. Dağınık halde duran veriler, takip edilemeyen teklifler, satışa dönüşemeyen görüşmeler tüm işletmelerin en büyük sorunlarının başında gelir. CRM tüm bu süreçleri en aktif şekilde takip etmenizi sağlar ve kolaylaştırır.

En İyi CRM Yazılımı Nasıl SeçilirEn iyi CRM yazılımını seçmek için öncelikle firmanızın ihtiyaçlarının ve eksikliklerinin çok iyi belirlenmesi gerekmektedir. Bu dijital bir analiz gerektirir. Bu analizi kendiniz yapabileceğiniz gibi danışman bir firma yardımı ile de yapabilirsinz. Dilerseniz Fiberçözüm CRM olarak sizler için bu dijital dönüşüm analizini ÜCRETSİZ yapabiliriz.

CRM Nedir, Ne İşe YararCRM (Customer Relationship Management) ya da “Müşteri İlişkileri Yönetimi, işletmelerin var olan ya da potansiyel müşteriler ile gerçekleştirdikleri tüm ilişkileri, en iyi şekilde, en etkin biçimde kullanıp, satış ve pazarlama güçlerini arttırmaları için hazırlanmış özel yazılımdır.

© 2020 Fiberçözüm Yazılım Teknojileri San. Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.