Sıkça Sorulan Sorular

Kariyer Fırsatları

Sıkça sorulan soruları inceleyebilir, aklınızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz.


Evet, üretim yaptığınız ürünler için reçeteler oluşturabilir. Oluşturduğunuz reçetelerden de üretim fişlerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Üretim sonunda üretim ürünlerinizi stoklarınıza işleyerek, stoklarınızı güncel tutabilirsiniz.

Evet, sisteme giriş yapmasını istediğiniz kullanıcılarınıza farklı yetkiler tanımlayabilir, alt ve üst ilişkileri kurarak, personel yönetimini sağlayabilirsiniz. Personellerinizin tek tek yaptıklarını inceleyebilir, performans raporları çıkartabilirsiniz.

Evet, faturanızı sistem üzerinden fatura şablonunuzu oluşturduktan sonra, Satış>Faturalar bölümünden kolayca faturanızı kesebilirsiniz.

Hayır, ücretsiz deneme süreniz sona erdiğinde sadece sisteme girişiniz kısıtlanıyor. İstediğiniz zaman üyeliğinizi uzatarak, kayıtlarınıza ulaşabilir ve sistemi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hayır, biz yalnızca ön muhasebe, stok takip ve CRM altyapılarını ve eğitimini sizlere veriyoruz. Satacağınız ürünlerin sisteme eklenmesi ve temini tamamen size aittir.

Evet, Fiber Çözüm sistemleri mesai saatleri içerisinde telefon ve 7 gün 24 saat ticket desteğini ücretsiz olarak vermektedir. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size merak ettiğiniz tüm konularda yardımcı olacaklardır.

Sunucularımız CRM ve Ön Muhasebe için özel olarak optimize edilmiş sunuculardır. Her bir sunucumuzda min. 24 Gb ram ve yeni nesil çift xeon işlemci bulunmaktadır. Yedekli fiber optik internet alt yapımızda da hiç bir şekilde hız limiti bulunmamaktadır.